NASI PARTNERZY:

1. IR-DAR - Skład budowlany

F.H.U. Ir-Dar Dariusz Kozłowski, Ireneusz Grzanka S.C. powstała w 2008 roku i od tego czasu  zaopatruje w materiały budowlane Grodzisk Mazowiecki i okolice.  Posiadając zasób ponad 3000 artykułów jesteśmy wstanie zaspokoić Państwa potrzeby związane z budową domu od fundamentów aż do stanu deweloperskiego. Posiadamy w ciągłej sprzedaży: bloczki betonowe, beton komorkowy, ytong, porotherm, wszelkiego rodzaju kleje zarówno do gazobetony jak i do płytek, tynki, stal do zbrojeń, chemię budowaną, systemy kominowe, narzędzie i elekreo narzędzia.

 

2.Dach Profil

Firma zajmuje się dystrybucją oraz montażem produktów największych firm z branży budowlanej. Specjalizuje się w sprzedaży materiałów do krycia dachów (blachodachówek Plannja, Pruszyński dachówek cementowych IBF, dachówek ceramicznych Braas, Creaton, pap bitumicznych Icopal), oferuje również kompletne systemy orynnowania (Plannja Siba, Bryza, Kaczmarek), okna drewniane (Pamo-Plast), okna do poddaszy (Velux i Fakro), bramy (Hörmann), drzwi zew. (Wikęd), materiały izolacyjne (Ursa, Rockwool) oraz tynki elewacyjne (Weber).

http://www.dachprofil.com.pl/

 

 

 

 

3. Biuro projektowe "TARAS"

Biuro projektowe  „TARAS”  jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,  posiadającą ogromną rzeszę usatysfakcjonowanych Klientów. 
Dzięki doświadczeniom zdobytym przez wiele lat pracy w branży budowlanej mogą świadczyć profesjonalne, rzetelne oraz kompleksowe usługi z zakresu projektowania, certyfikacji energetycznej oraz kierowania robotami budowlanymi. 

http://www.projekty-budowlane.net