Pobrane z serwisu oferteo.pl

Treść komentarza 

Z firmą Mikbud miałem przyjemność współpracować około 3 lata temu. Zleciłem im kompletne wykończenie domu od stanu surowego. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi.

Firma zrealizowała prace kompleksowo, wraz z białym montażem, malowaniem itp., a część materiałów zapewnili oni. Ekipa była komunikatywna, chętnie służyli radą, a gdy miałem sugestię to brali je pod uwagę. Po pracach zostawili porządek. Wszystkie prace wykonano zgodnie z ustaleniami, a niektóre etapy nawet przed uzgodnionym terminem. Bez dwóch zdań była to rzetelna brygada. Na usługę otrzymałem gwarancję, a gdy pojawiła się drobna usterka, to bez dyskusji ją naprawili.

Firma Mikbud została mi polecona, a dziś sam mogę to zrobić. Zachęcam do współpracy z nimi, gdyż to solidny wykonawca.

 

Treść komentarza

Firmie Mikbud zleciłam budowę domu w konstrukcji szkieletowej. Zajęli się pracami kompleksowo, od zapewnienia usług geodezyjnych, przez formalności, prace ziemne, wykonanie fundamentu, po wykończenie wnętrz. Muszę przyznać, iż prace zostały wykonane bardzo dobrze i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Od początku do końca wszystko realizowane było zgodnie z umową, nie było żadnych opóźnień, ani niespodzianek. Ekipa wykonawcza była solidna, chętnie doradzali i pomagali w podjęciu decyzji, a gdy miałam jakieś sugestie, od razu na nie reagowali. Na budowie cały czas panował porządek, a wszystkie prace zamknięto terminowo - w niespełna pół roku. Całość wykonano fachowo i sprawnie. Płatności były także dogodnie rozwiązane, po wpłaceniu zaliczki, brygada wzięła się do pracy, a kolejne wpłaty dokonywane były po realizacji danych etapów zlecenia.

Polecam usługi firmy Mikbud, gdyż są to rzetelni wykonawcy.

 

Treść komentarza

Firmie Mikbud zleciłem wykończenie mieszkania od stanu deweloperskiego, po finalne szlify wraz z wykonaniem mebli na zamówienie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi i z czystym sumieniem mogę wystawić im wysoką notę.

Współpracę zaczęliśmy od zrealizowania projektu aranżacji wnętrza oraz wykonania kosztorysu. Następnie wybrałem odpowiednie materiały, które w dużej mierze dostarczyła firma Mikbud, i ekipa ruszyła do pracy. Wszystko zostało zrealizowane sprawnie i rzetelnie, bez żadnych przestojów czy komplikacji. Pracownicy byli komunikatywni, chętnie służyli radą, bez oporów reagowali na moje sugestie. Po prostu solidni fachowcy. Na całość usługi otrzymałem gwarancję, a płatności były dostosowane do moich wymagań.

Firma Mikbud została mi polecona, więc nie miałem żadnych obaw co do realizacji. I słusznie. Wywiązali się z umowy doskonale i chętnie podejmę z nimi współpracę w przyszłości. Polecam ich usługi.